Vitality

 

Vitality: trendy, cenovo dostupné a s jednoduchou inštaláciou.

 

Podlahy Vitality sú vyrobené v Belgicku s použitím najlepších materiálov a trvalo udržateľných procesov.

Laminát Vitality spĺňa prísnu normu EPLF 13329 a normu CE EN14041, čo je vašou zárukou kvalitnej laminátovej podlahy.

 

Jednotlivé modely je možné si objednať aj s technológiou Aquaprotect.                               

Vďaka jedinečnej technológii AQUA PROTECT nebude kvapalina absorbovaná. Navyše okrem rezidenčných záruk vám ponúkame 3 ročná záruka proti vlhkosti.

 

Vitality Style

Ak hľadáte špičkovú kvalitu, budete sa cítit maximálne spokojní so všetkými vlastnosťami Vitality Style. Táto kolekcia má veľmi realistické povrchové štruktúry a jemnú 4V drážku. Vďaka zámkovému systému Uniclic je inštalácia jednoduchšia než kedykoľvek predtým. Chcete bez obáv rozlievať tekutiny? Vitality Style Aqua Protect je 100% vodeodolná.

 
 
Vitality JUMBO

Hľadáte široké, cenovo dostupné a jednoducho inštalovateľné laminátové podlahy? Potom je vašou voľbou Vitality Jumbo! Široké dosky s V-drážkou na všetkých štyroch stranách dosiek otvárajú priestor vo vašej izbe. S výberom z 10 dekorov určite nájdete podlahu, ktorá zodpovedá vašemu vkusu. Vitality Jumbo vám dá to málo naviac, čo ste hľadali.

 
Vitality DELUXE

Vitality Deluxe je vhodná pre rezidenčné a lahšie komerčné použitie. Jemná matná štruktúra, kartáčovaná štruktúra alebo štruktúra skutočného dreva, s alebo bez 4V-drážky, dodávajú tomuto odolnému laminátu prirodzený vzhľad a pocit.