Tapety

V našej ponuke nájdete tapety: 

Papierové

Dnešné papierové tapety sú vyrábané z kvalitného recyklovaného papiera, sú vysoko priedušné a šetrné k životnému prostrediu. Sú vhodné do všetkých interiérov s výnimkou vlhkého prostredia. Občas ich možno utrieť vlhkou hubkou, aby sa z nich odstránil prach a drobné nečistoty. Nie sú vhodné na nerovné a praskajúce steny. Papierové tapety majú obvykle jednu najvýraznejšiu výhodu oproti iným a tou je nízka cena

Vliesové

Tapety vyrobené z vláknitej buničiny - vliesu  /vlies - je pevný a pružný materiál, ktorý je tvorený viskózou, špeciálnymi buničitými a polyesterovými vláknami a polymérovým spojivom/ sú pevné a pružné, dokážu prekryť malé nerovnosti na stene, rovnako aj praskliny. Vliesové tapety sú stálofarebné, majú dobré izolačné vlastnosti, pri lepení sa nerozťahujú ani nezrážajú. Lepidlo sa nanáša priamo na stenu, tapeta sa priloží a vzduch vytláčame stromčekovými pohybmi buď uterákom alebo rukami zhora nadol. Odstraňovanie  je rýchle a jednoduché. Stačí chytiť tapetu za okraj a stiahnuť ju zo steny.

Vinylové

Vinylové tapety sú vhodné do všetkých interiérov. Vinyl je veľmi dobre odolný oderu a má úplnú farebnú stálosť. Takéto tapety možno čistiť namokro so saponátom. Často mávajú plasticky štruktúrovaný povrch a veľmi dobre kryjú nerovnosti steny.