Dýhované parkety

Parkety Par-ky

Pocit pravého dreva, výhody laminátu

Podlahy Par-ky sú dýhované podlahy s tenkou vrstvou skutočného dreva na povrchu, vďaka čomu vidíte a cítite pravé drevo. Podlahy sú navyše mimoriadne šetrné k životnému prostrediu.

Podlahy Par-ky:

  • Pravé drevo, žiadna imitácia
  • Jedinečný prírodný vzor
  • Povrchovo upravené 8 vrstvami ultratvrdého matného laku
  • Prirodzený vzhľad olejovanej podlahy

PAR-KY oprava škrabancov

Patríte medzi tých, ktorí obdivujú krásy prírodných materiálov vo svojich obydliach? Páčia sa Vám luxusné drevené dyhované podlahy, ale obávate sa ich poškriabania?

Drevené dyhované podlahy PAR-KY sa popri mnohých benefitoch vyznačujú aj extrémne vysokou odolnosťou proti poškriabaniu lakovanej vrstvy, chrániacej samotnú drevenú dyhu. Napriek ultra tenkej vrstve drevenej dyhy sa podlahy PAR-KY vyznačujú neobvyklou tvrdosťou. Podlahové dosky majú povrchovú úpravu z 8-mich vrstiev veľmi tvrdého laku DIA-PRO. Vysoká odolnosť laku a tvrdosť podlahy však pri bežnom alebo nadmernom užívaní podlahy nemôžu garantovať, že sa podlaha nepoškriabe alebo nezničí. Veď zo skúseností vieme, že poškriabať je možné takmer akúkoľvek podlahovú krytinu používanú v domácnostiach. Ak by v prípade nadmerného používania prišlo k poškriabaniu povrchu podláh PAR-KY, máme pre Vás riešenie. Pigmentovaný olej PAR-KY scratch repair Vám pomôže vrátiť výrazne poškriabanú podlahu takmer do pôvodného stavu. Ide o pigmentovaný olej v troch farebných prevedeniach, vhodných pre jednotlivé typy drevín.

Pre každý druh povrchu (saténový lak 20 gloss a matný lak 10 gloss) vyvinula firma PAR-KY opravný sprej určený na opravy malých škrabancov. Jediná aplikácia spreja zabráni prenikaniu nečistôt. Po aplikácii nášho spreja škrabance na lakovanej podlahe takmer úplne zmiznú.

O kvalite svojich podláh výrobca nepochybuje, ba ani samotní obchodníci. Veď prípady, kedy sami vezmú oceľovú kefu a šúchajú ňou po parkete všetkými smermi, nie sú ojedinelé. Čo dodať? V skratke asi toľko, že dyhované podlahy PAR-KY sú tou najsprávnejšou voľbou podlahy vo svojom segmente.